قربانی: سخت است اما به بهترین نتیجه امیدواریم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، امین قربانی سرمربی تیم ملی سابر کشورمان در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون عنوان کرد: دور اول با هنگ کنگ که خیلی تیم یکدست و خوبی است بازی خواهیم کرد. اگر بتوانیم از سد هنگ کنگ عبور کنیم باید به مصاف چین برویم که هم میزبان است و هم تیم خیلی خوبی دارد. یکی از بازیکنان چین در مرحله انفرادی به حریف کره ای با اختلاف یک امتیاز باخت. کار سختی داریم و آسان نیست. به هرحال انشالله که بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

در 16 تیم به خاطر نتیجه ای که در دور انفرادی کسب کردیم استراحت داریم. سطح این مسابقات طوری است که تیم هایی مثل ژاپن، چین، هنگ کنگ و ایران، تیم هایی هستند که هم در آسیا و هم در جهان صاحب عنوان هستند و قهرمان المپیک دارند. خود تیم چین مدال طلای سابر المپیک دارد. بازی های سختی در پیش داریم اما امیدواریم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

همچنین ببینید

انعقاد قرارداد همكاري فدراسيون شمشيربازي با پيمان فخري  

قرارداد همكاري فدراسيون شمشيربازي با پيمان فخري براي هدايت تيم ملي شمشيربازي اسلحه سابر در بازي هاي المپيك ٢٠٢٤ المپيكمنعقد شد. به گزارش روابط عمومي فدراسيون شمشيربازي، در راستاي مذاكرات فدراسيون شمشيربازي با پيمان فخري به منظور آماده سازي مليپوشان اسلحه سابر، قرارداد همكاري ميان طرفين امضا شد. بر اين اساس، پيمان فخري به عنوان سرمربي هدايت تيم ملي اسلحه سابر را در اردوهاي آماده سازي و مسابقات قهرماني آسيا(كويت) بر عهده خواهد داشت و در بازي هاي المپيك ٢٠٢٤ پاريس هم كنار اين تيم خواهد بود. تيم ملي اسلحه سابر ايران به واسطه كسب سهميه تيمي، در ديدارهاي انفرادي و تيمي بازي هاي پاريس شركت مي كُند.  پيمان فخري در بازي هاي المپيك لندن، ريو و توكيو نيز هدايت نمايندگان ايران در ديدارهاي انفرادي و تبني را بر عهده داشت.

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی