آغاز اردوی ملی پوشان اسلحه سابر در کمپ بین‌المللی اورلئان

اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر که برای حضور در میادین باقی مانده گزینشی المپیک آماده می شوند، اردوی تمرینی خود در کمپ تمرینی و معتبر اورلئان را زیر نظر «کریستین بائو» مربی سرشناس فرانسوی آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، کمپ بین المللی اورلئان یکی از کمپ های بین المللی اسلحه سابر است که زیر نظر «کریستین بائو» مربی مطرح فرانسوی برگزار می شود. 

با پیگیری های فدراسیون شمشیربازی و برای سومین بار در سال جاری شرایط حضور ملی پوشان اسلحه سابر در این کمپ بین المللی فراهم شده تا آنها با آمادگی بهتر بتوانند در رقابت های پیش روی کسب امتیاز المپیکی شرکت کنند. 

به همین منظور علی پاکدامن، محمد رهبری، محمد فتوحی و فرزاد باهر ارسباران راهی فرانسه شدند تا در این کمپ حاضر شوند. تمرینات ملی پوشان اسلحه سابر ایران در کمپ بین المللی اورلئان آغاز شده و تا ۱۷ بهمن ادامه دارد. 

ملی پوشان اسلحه سابر بلافاصله پس از پایان تمرینات‌شان در کمپ بین المللی اورلئان راهی تفلیس می شوند تا در جام جهانی گرجستان شرکت کنند. این رقابت ها طی روزهای ۲۰ تا ۲۲ بهمن برگزار می شود و امتیاز حاصل از آن در رنکینگ انفرادی و تیمی شرکت کنندگان تاثیر دارد. 

همچنین ببینید

پیگیری اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه فلوره در شیراز 

اردوی آماده سازی تیم ملی شمشیربازی اسلحه فلوره در شیراز پیگیری شد.  به گزارش روابط …

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی