پورسلمان: اگر چین را شکست دهیم مدال خوشرنگتری به دست می‌آوریم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، علیرضا پورسلمان، رئیس فدراسیون شمشیربازی در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون عنوان کرد: دو نفر در انفرادی شرکت کردند و علی پاکدامن در جمع 16 نفر نتیجه را به چینی ها واگذار کرد و محمد رهبری موفق به کسب مدال برنز شد. جمع امتیازات این دو نفر رده تیمی ما را مشخص کرد که در مجموع، رده سوم را بین تیم ها کسب کردیم.

در 8 تیم ابتدا باید با هنگ کنگ بازی کنیم و پس از آن به مصاف چین برویم. نسبتا جدول ساده تری را نسبت به بقیه تیم ها داریم اما چینی ها میزبان هستند و هنگ کنگی ها هم دو بازیکن خوب را در اختیار دارند. انشالله بچه ها بتوانند عزمشان را جمع کنند و از سد هنگ کنگ عبور کنند و مدال برنز خود را قطعی کنند. اگر بتوانیم چین را هم شکست دهیم به فینال راه پیدا خواهیم کرد و مدال خوشرنگتری به دست خواهیم آورد.

همچنین ببینید

محمد رهبري: زير نظر مربي فرانسوي روز به روز پيشرفت مي كنيم  

ملي پوش اسلحه سابر با ابراز رضايت از روند تمريناتش در كمپ بين المللي اورلئان، گفت: زير نظر «کریستین بائو» مربی فرانسوی تیم. روز به روز پیشرفت می کنیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، محمد رهبری که همراه با دیگر اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در کمپ بینالمللی اورلئان پیگیر تمریناتش برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس است، در مورد روند آماده سازی خود در این کمپ توضیحداد. وی گفت: از ۱۰ روز پیش در کمپ بین المللی اورلئان و زیر نظر مربی فرانسوی مان پیگیر تمرینات هستیم. فکر می کنم بتوانیم در چندماهباقی مانده تا المپیک به اوج آمادگی برسیم. این‌ ملی پوش اسلحه سابر که برای دومین دوره متوالی در بازی های المپیک حاضر خواهد شد با تاکید بر سنگین و پرفشار بودنتمرینات، خاطرنشان کرد: هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۳ بعدازظهر تمرین می کنیم.  رهبری تصریح کرد: تمرینات مان بر مبنای جدیدترین و به روزترین اصول حال حاضر جهان و زیر نظر مربی فرانسوی دنبال می شود.  ملی پوش اسلحه سابر تاکید کرد: امیدوارم در مسیر المپیک با حمایت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون بتوانیم بهترین نتایج راکسب کنیم. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی