پورسلمان: به اتفاقات خوب در بازی‌های آسیایی خوش‌بین هستم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، کاروان تیم ملی سابر کشورمان برای شرکت در مسابقات آسیایی هانگژو، امشب تهران را به مقصد هانگژو ترک خواهد کرد.

علیرضا پورسلمان، رییس فدراسیون شمشیربازی، پیش از عزیمت کاروان تیم ملی به هانگژو و در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون در مورد شرایط ملی پوشان گفت: آخرین هفته اردویی ما هم قبل از بازی های آسیایی پشت سر گذاشته شد و خداراشکر بچه ها هم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند. این اتفاق همزمان با حضور پر خیر و برکت آقای کیومرث هاشمی هم بود و بابت انتخاب ایشان به عنوان وزیر ورزش هم تبریک عرض می کنم.

بازیکنان همه شارژ مالی شدند و فدراسیون هم مبلغ خوبی را به عنوان پاداش بدرقه و به منظور ایجاد انگیزه به ملی پوشان داده است. قول پاداش برگشت هم به آن ها دادیم. دیشب هم جلسه ای با حضور بازیکنان و هیئت رییسه برگزار شد و هدفمان این بود تا همدلی بین تیم و ارکان فدراسیون بیشتر شود و انشالله به اتفاق مبارکی در شمشیربازی ایران هم منجر شود. من به اتفاقات خوب در بازی های آسیایی خوشبین هستم.

همچنین ببینید

پیمان فخری سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در المپیک شد  

طبق توافقات صورت گرفته میان فدراسیون شمشیربازی و پیمان فخری، این مربی هدایت تیم ملی اسلحه سابر در بازی های المپیک را برعهده خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، رایزنی های فدراسیون با پیمان فخری برای هدایت تیم ملی اسلحه سابر در نهایتمنجر به توافق طرفین در این زمینه شد. بر این اساس، سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پیمان فخری خواهد بود. به همین منظور این مربی تا یک ماه دیگر برای مذاکرات نهایی ‌و‌ آغاز به کار رسمی به ایران سفر می کند. تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر برای دومین بار در بازی های المپیک شرکت می کند، هدایت این تیم در بازی های ۲۰۲۰ توکیو هم برعهده پیمان فخری بود. پیمان فخری سال ها هدایت تیم ملی اسلحه سابر را بر عهده داشت. حضور نمایندگان شمشیربازی ایران در بخش انفرادی بازی هایالمپیک لندن و ریو هم‌با هدایت او انجام شد. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی