پورسلمان: به اختلافات پایان می‌دهم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، علیرضا پورسلمان ، در خصوص شرایط فدراسیون شمشیربازی اظهار داشت: فدراسیون شمشیربازی به هر حال یک فدراسیونی است که در حوزه آسیا و جهان تحرکات خوبی در آن انجام گرفته و ما سعی می‌کنیم این مسیر را ادامه دهیم. در حوزه توجه به هیات‌ها، با توجه به اینکه هیات‌های تازه تاسیس زیاد داریم باید به آن‌ها رسیدگی شود. همچنین از لحاظ فنی ما یک تیم مربیگری اتخاذ خواهیم کرد تا شرایط خوبی را از لحاظ فنی و … برای آن‌ها ایجاد کنند. 

وی افزود: در زمینه تجهیزات فنی اولویت فدراسیون تجهیز تیم‌های ملی و همچنین هیات‌ها است که باید راهکارهایی برای تحقق این امر صورت گیرد و در حوزه انتخابی المپیک، کمیته‌ای تشکیل خواهیم داد برای برنامه‌ریزی در راه کسب سهمیه المپیک تا گام‌های مثبتی در این مسیر برداریم. در بحث بودجه‌نویسی هم تصمیم داریم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم و این مواردی هستند که تا پایان سال جاری برای فدراسیون برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

سرپرست فدراسیون شمشیربازی در پاسخ به این پرسش که زمان آغاز ثبت‌نام‌ها مشخص است یا خیر؟ گفت: فعلأ درگیر اعزام تیم به مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا هستم و پس از آن، با توجه به دستور و تاکید ویژه شخص وزیر ورزش پروسه انجام ثبت‌نام‌ها را فراهم می‌کنیم.

پورسلمان درباره اینکه چه زمانی سالن آکادمی ملی المپیک در اختیار شمشیربازان قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این است با رایزنی که با مسئولان آکادمی ملی المپیک داشته‌ایم هر چه زودتر شرایط را برای حضور بچه‌ها در آنجا فراهم کنیم تا از تمرینات عقب نمانند. اگر و به هر دلیلی این امر میسر نشود، تصمیم داریم اردوها را به شهرستان‌هایی که ظرفیت و توانایی میزبانی از جمله مازندران، اصفهان، یزد یا حتی مشهد دارند انتقال دهیم.

او در مورد اینکه آیا تصمیمی برای حضور در انتخابات فدراسیون شمشیربازی دارد یا خیر گفت: فعلأ جلو برویم و ببینیم چه اتفاقاتی رخ می دهد اما اگر ببینم مجمع و کسانی که رأی می‌دهند نظر مثبت دارند در انتخابات ورود خواهم کرد در غیر این صورت خیر. 

سرپرست فدراسیون شمشیربازی در مورد پایان دادن به 2 دستگی در شمشیربازی تصریح کرد: اساس کار ما اتحاد است‌ و هر کجا که اتحاد نباشد، آن را مورد توجه قرار می‌دهیم بالاخره اتحاد رمز موفقیت در هر سیستمی از جمله ورزش است. امیدوارم در روزهای سرپرستی کارهای جدی انجام دهیم تا شرمنده جامعه شمشیربازی نشوم.

انتهای پیام/

همچنین ببینید

گزارش تصویری/ بازدید سید محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش از اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر، اعزامی به بازی های المپیک  ۲۰۲۴ پاریس  

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی