انتخابی تیم ملی زیر ۲۳ سال/ صدرا جهانی قهرمان اسلحه فلوره شد


به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، مسابقه انتخابی تیم ملی زیر ۲۳ سال شمشیربازی اسلحه فلوره امروز (جمعه) برگزار شد و در پایان صدرا جهانی به مقام قهرمانی رسید و هادی رضوی نیا از آذربایجان غربی نایب قهرمان شد.
علی امینی و صدرا حسینی نیز هر دو از اصفهان به طور مشترک سوم شدند.
در مسابقات انتخابی تیم ملی زیر ۲۳ سال اسلحه فلور،ه ۴۴ بازیکن از ۱۵ استان حضور داشتند که برای مشخص شدن قهرمان، ۱۵۱ مسابقه انجام شد.
نفرات برگزیده این مسابقه، برای حضور در قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در کویت به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.
مسابقات انتخابی تیم ملی مردان در اسلحه های سابر، فلوره و اپه در سالن شهید کلاهدوز تهران از پنجشنبه آغاز شده است و فردا (شنبه) با برگزاری رقابت اسلحه اپه به پایان می‌رسد.

همچنین ببینید

محمد رهبري: زير نظر مربي فرانسوي روز به روز پيشرفت مي كنيم  

ملي پوش اسلحه سابر با ابراز رضايت از روند تمريناتش در كمپ بين المللي اورلئان، گفت: زير نظر «کریستین بائو» مربی فرانسوی تیم. روز به روز پیشرفت می کنیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، محمد رهبری که همراه با دیگر اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در کمپ بینالمللی اورلئان پیگیر تمریناتش برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس است، در مورد روند آماده سازی خود در این کمپ توضیحداد. وی گفت: از ۱۰ روز پیش در کمپ بین المللی اورلئان و زیر نظر مربی فرانسوی مان پیگیر تمرینات هستیم. فکر می کنم بتوانیم در چندماهباقی مانده تا المپیک به اوج آمادگی برسیم. این‌ ملی پوش اسلحه سابر که برای دومین دوره متوالی در بازی های المپیک حاضر خواهد شد با تاکید بر سنگین و پرفشار بودنتمرینات، خاطرنشان کرد: هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۳ بعدازظهر تمرین می کنیم.  رهبری تصریح کرد: تمرینات مان بر مبنای جدیدترین و به روزترین اصول حال حاضر جهان و زیر نظر مربی فرانسوی دنبال می شود.  ملی پوش اسلحه سابر تاکید کرد: امیدوارم در مسیر المپیک با حمایت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون بتوانیم بهترین نتایج راکسب کنیم. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی