بختی: سطح رقابت ها بالا بود/ دختران ما عالی بازی کردند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، اعظم بختی پس از کسب مدال برنز بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: از تمام کسانی که زحمت کشیدند به خصوص مسئولان تشکر می‌کنم. سطح مسابقات خیلی بالا بود. بازیکنان که رنکینگ جهانی داشتند در این مسابقات شرکت کرده بودند. ترکیه، ازبکستان، قزاقستان قرقیزستان همه با بازیکنان مطرح خود آمده بودند که در سطح آسیا عالی هستند.  همه بازیکنان تلاش کردند و واقعا تلاش آنها قابل ستایش است. دختران ما در این رویداد بسیار عالی بازی کردند.

او در مورد بازی آخر خود با حریف ترکیه‌ای اظهار کرد: حریف ترکیه‌ای قدرت بدنی خیلی بالایی داشت. رقابت پایاپای با او داشتم اما در ضربات آخر نتونستم موفق شوم و شرمنده شدم.

بانوی شمشیربازی ایران پس از کسب اولین مدال  شمشیربازی بانوان ایران در مسابقات کشورهای اسلامی تصریح کرد: نتایجی که دختران ما می‌گیرند به خاطر تلاش مداومی است که در چند ماه صورت گرفت. توجه به دختران و برگزاری اردوهای مستمر باعث شد در حد کمی خودمان را نشان دهیم. اگر این حمایت ها بیشتر و ادامه دار باشد، واقعا بانوان شمشیربازی می توانند نتایج بهتر از این را کسب کنند.

همچنین ببینید

پیمان فخری سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در المپیک شد  

طبق توافقات صورت گرفته میان فدراسیون شمشیربازی و پیمان فخری، این مربی هدایت تیم ملی اسلحه سابر در بازی های المپیک را برعهده خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، رایزنی های فدراسیون با پیمان فخری برای هدایت تیم ملی اسلحه سابر در نهایتمنجر به توافق طرفین در این زمینه شد. بر این اساس، سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پیمان فخری خواهد بود. به همین منظور این مربی تا یک ماه دیگر برای مذاکرات نهایی ‌و‌ آغاز به کار رسمی به ایران سفر می کند. تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر برای دومین بار در بازی های المپیک شرکت می کند، هدایت این تیم در بازی های ۲۰۲۰ توکیو هم برعهده پیمان فخری بود. پیمان فخری سال ها هدایت تیم ملی اسلحه سابر را بر عهده داشت. حضور نمایندگان شمشیربازی ایران در بخش انفرادی بازی هایالمپیک لندن و ریو هم‌با هدایت او انجام شد. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی