بازی‌های کشورهای اسلامی قونیه/اعظم بختی به مدال برنز اپه رسید

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، در ادامه پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی نمایندگان کشورمان در اپه زنان رقابت‌های خود را آغاز کردند.
 در پایان مرحله گروهی مهسا سادات پور رحمتی با سه پیروزی و دو شکست، اعظم بختی با سه پیروزی و دو شکست و پریا ماهرخ با چهار پیروزی و دو شکست راهی جدول اصلی شدند و هر سه نماینده کشورمان در مرحله یک شانزدهم نهایی استراحت داشتند.

در مرحله یک هشتم نهایی اعظم بختی  15 بر 12 گوکچه گوناک از ترکیه را شکست داد و مهسا پور رحمتی 15 بر 9 لعل عمران از ترکیه را از پیش رو برداشت اما پریا ماهرخ برابر کامیلا از قرقیزستان 15 بر 13 شکست خورد.

در مرحله یک چهارم نهایی مهسا پور رحمتی برابر آلینا ارتورک از ترکیه 14 بر 13 شکست خورد و از صعود باز ماند. اعظم بختی دیگر نماینده کشورمان در این مرحله 15  بر 13 صوفیا نیکولا از قزاقستان را شکست داد و مدال برنز خود را قطعی کرد. او در ادامه حریف آلینا ارتورک از ترکیه در مرحله نیمه نهایی شد و با شکست 13 بر 11 برابر این شمشیرباز از صعود به فینال باز ماند.

در پایان این مسابقات جایگاه نمایندگان کشورمان در اپه زنان  به شرح زیر است:
3- اعظم بختی
7-مهسا پوررحمتی
12-پریا ماهرخ

همچنین ببینید

گزارش تصویری/ بازدید سید محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش از اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر، اعزامی به بازی های المپیک  ۲۰۲۴ پاریس  

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی