بازی‌های کشورهای اسلامی قونیه/ حذف محمد رضایی در یک قدمی کسب مدال

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، محمد رضایی آخرین نماینده تیم ملی شمشیربازی اپه ایران در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف رومن پتروف، شمشیرباز سرشناس قرقیزستان رفت و بازی را با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ واگذار کرد. این نتیجه در شرایطی به دست آمد که او در صورت پیروزی، برنزش را قطعی می کرد.
به این ترتیب تیم ملی شمشیربازی اپه ایران که با سه نماینده در رقابت‌های انفرادی حاضر شده بود، از کسب مدال بازماند. پیش از محمد رضایی، محمد رضایی طادی و محمد رضا وثوقی از گردونه بازی‌ها کنار رفته بودند.

آخرین مدالی که تیم اپه ایران کسب کرده مربوط به سال ۲۰۰۶ است.
گفتنی است در ادامه رقابت‌های شمشیربازی پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی، تا دقایقی دیگر تیم ملی سابر زنان ایران به میدان می‌رود.

همچنین ببینید

محمد رهبري: زير نظر مربي فرانسوي روز به روز پيشرفت مي كنيم  

ملي پوش اسلحه سابر با ابراز رضايت از روند تمريناتش در كمپ بين المللي اورلئان، گفت: زير نظر «کریستین بائو» مربی فرانسوی تیم. روز به روز پیشرفت می کنیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، محمد رهبری که همراه با دیگر اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در کمپ بینالمللی اورلئان پیگیر تمریناتش برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس است، در مورد روند آماده سازی خود در این کمپ توضیحداد. وی گفت: از ۱۰ روز پیش در کمپ بین المللی اورلئان و زیر نظر مربی فرانسوی مان پیگیر تمرینات هستیم. فکر می کنم بتوانیم در چندماهباقی مانده تا المپیک به اوج آمادگی برسیم. این‌ ملی پوش اسلحه سابر که برای دومین دوره متوالی در بازی های المپیک حاضر خواهد شد با تاکید بر سنگین و پرفشار بودنتمرینات، خاطرنشان کرد: هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۳ بعدازظهر تمرین می کنیم.  رهبری تصریح کرد: تمرینات مان بر مبنای جدیدترین و به روزترین اصول حال حاضر جهان و زیر نظر مربی فرانسوی دنبال می شود.  ملی پوش اسلحه سابر تاکید کرد: امیدوارم در مسیر المپیک با حمایت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون بتوانیم بهترین نتایج راکسب کنیم. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی