اماکن دیدنی تهران میزبان مسابقات جایزه بزرگ شمشیربازی

دکتر باقرزاده رييس فدراسيون شمشیربازی  و امير محسني مديرعامل سازمان ورزش شهرداري تهران با هدف هماهنگي و هم افزايي براي توسعه رشته شمشیربازی  ، ديدار و گفتگو كردند و مقرر شد كه تفاهم نامه همكاري بين اين دو نهاد منعقد گردد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون شمشیربازی، صبح امروز دکتر باقرزاده رییس فدراسیون به همراه محسن وحدانی سرپرست دبیری فدراسیون   با حضور در سازمان ورزش شهرداري تهران با امير محسني مديرعامل اين سازمان ديدار و گفتگو كرد .

رييس فدراسيون شمشیربازی گفت : اين ديدار در راستاي رويكرد اين فدراسيون مبني بر اينكه شهرداري تهران از پتانسیل و سخت افزار  اجرايي بالایی برخوردار است و توانایی گسترش رشته  شمشیربازی در کلانشهر تهران به واسطه شهرداری نیز امکانپذیر است.
دکتر باقرزاده  با مثبت ارزيابي كردن اين جلسه توضيح داد: اینکه سازمان ورزش شهرداری تهران به دنبال ایجاد فضای مناسب برای ورزش شهروندی میباشد کمک به سزایی برای گسترس و پرورش استعدادها میکند و در گام نخست فدراسیون آمادگی دارد که پنجاه مربی خانوم و آقا را تربیت و معرفی کرده تا در اماکن ورزشی شهرداریشروع  شروع به فعالیت کنند.
رییس فدراسیون شمشیربازی  اضافه کرد. : با پیشنهاد فدراسیون مقرر شد مسابقات جایزه بزرگ شمشیربازی با حضور قهرمانان این رشته برای جلب بیشتر مشارکت مردمی و آشنایی خانواده ها در مکانهای دیدنی و بوستانهای تهران برگزار گردد.

دکتر باقرزاده  تصریح کرد : مسابقات جام جهانی جوانان (کلاس آ) به عنوان جام جهانی تهران در تقویم فدراسیون جهانی ثبت گردیده و شهرداری تهران  به عنوان یک متولی میتواند  نقش به سزایی در بهتر برگزار شدن آن به فدراسیون کمک کند.

امیر محسنی مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری نیز با مهیج بودن این رشته ورزشی افزود: سازمان ورزش شهرداری تهران  آمادگی دارد  پتانسیل و زیر ساختهای مناسب خود را  برای پیشرفت رشته شمشیربازی  در اختیار بگذارد  و در صورت مجوز و  ایجاد پروتکل اولین جایزه بزرگ  شمشیربازی را در فضای باز برگزار کند.

همچنین ببینید

شمشیربازی قهرمانی آسیا/ صعود ملی پوشان اسلحه سابر از جدول ۳۲ نفره؛ تقابل دو ایرانی در جدول ۱۶ نفره

رقابت های اسلحه سابر مردان مسابقات قهرمانی آسیا با صعود هر چهار نماینده ایران به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی