دیدار رییس فدراسیون با قائم مقام ستاد ملی مبارزه با دوپینگ

رییس فدراسیون شمشیربازی در جهت پیشبرد اهداف ضد دوپینگ  با دکتر فرزاد شارکی قائم مقام ستاد ملی مبارزه با دوپینگ دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی : صبح امروز دکتر باقرزاده رییس فدراسیون به همراه محسن وحدانی سرپرست دبیری فدراسیون با دکتر فرزاد شارکی در خصوص پیشبرد اهداف مسائل ضد دوپینگ  فدراسیون و ستاد در محل فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه مقرر گردید آموزشهای لازم در خصوص آشنایی بیشتر ورزشکاران و مربیان در مورد مسائل ضد دوپینگ  به صورت مجازی و ارسال فیلمهای آموزشی صورت پذیرد و همچنین کلاسهایی به صورت آنلاین برای ورزشکاران و مربیان با همکاری ستاد ملی مبارزه با دوپینگ برگزار شود.

در این جلسه مقرر گردید که ماموران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در تمامی مسابقات  داخلی و اردوهای تیمهای ملی حضور مستمر داشته و از ورزشکاران شمشیربازی آزمایش  تست دوپینگ  گرفته شود.

همچنین تعدادی از ورزشکاران تیمهای ملی در لیست (RTP)  قرار گرفتند که در زمان خارج از مسابقه ماموران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ اجازه داشته باشند حداقل 3 نوبت  در طول سال از ورزشکاران نامبرده آزمایش تست دوپینگ به صورت سرزده انجام دهند .

همچنین ببینید

گزارش تصویری/ بازدید سید محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش از اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر، اعزامی به بازی های المپیک  ۲۰۲۴ پاریس  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی