انتخابی زون آسیا – فجیره/ پایان کار نمایندگان ایران در اسلحه اپه بانوان و فلوره مردان/ صعود بدون باخت سازنچیان به یک چهارم 

مسابقات شمشیربازی انتخابی زون آسیا با برگزاری دیدارهای روز دوم پیگیری شد، دراین روز از رقابت ها نمایندگان ایران در اسلحه اپه بانوان و فلوره مردان پیش از کسب سهمیه به کار خود پایان دادند اما نجمه سازنچیان بدون باخت تا مرحله یک چهارم نهایی پیش رفت. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، مسابقات شمشیربازی انتخابی زون آسیا که از روز شنبه در فجیره امارات آغاز شد، امروز یکشنبه (۹ اردیبهشت) با برگزاری رقابت های روز دوم و پایانی پیگیری شد.

در این روز از مسابقات سه نماینده ایران در  اسلحه اپه و سابر بانوان و اسلحه فلوره مردان به مصاف حریفان خود رفتند. 

اسلحه اپه بانوان 

ریحانه رضایی نماینده ایران در اسلحه اپه بانوان بود. در مرحله مقدماتی این بخش از مسابقات که با حضور ۱۶ شمشیرباز برگزار شد، رضایی نتیجه دو دیدار را واگذار کرد اما در چهار دیدار پیروز شد و به این واسطه وارد مرحله یک هشتم نهایی شد. 

او در جدول ۱۶ نفره مقابل  «هانیل آبلا» از فیلیپین با نتیجه ۱۵ به ۶ باخت و از صعود بازماند. بدین ترتیب رضایی بدون کسب سهمیه به کار خود پایان داد.

در رده بندی نهایی شمشیربازان اسلحه اپه بانوان، ریحانه رضایی در جایگاه نهم ایستاد. 

اسلحه فلوره مردان

۱۶ شمشیرباز برگزارکننده رقابت های اسلحه فلوره مردان بودند. علی امینی تنها نماینده ایران در این اسلحه بود که از رقابت با حریفانش در مرحله مقدماتی صاحب دو برد شد اما نتیجه ۴ دیدار را واگذار کرد و از صعود بازماند. 

در رده بندی نهایی، علی امینی در جایگاه چهاردهم ایستاد.

اسلحه سابر بانوان 

رقابت های اسلحه سابر بانوان با حضور نجمه سازنچیان برگزار شد. سازنچیان دیدارهای گروهی خود را بدون باخت به پایان رساند و با چهار برد راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. او در این مرحله باید با «ورونیکا واسیلوا» از استرالیا دیدار کند. 

همچنین ببینید

پیگیری اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه فلوره در شیراز 

اردوی آماده سازی تیم ملی شمشیربازی اسلحه فلوره در شیراز پیگیری شد.  به گزارش روابط …

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی