جام جهانی مجارستان/ کمیته ملی المپیک مدال آوری علی پاکدامن را تبریک گفت

کمیته ملی المپیک طی پیامی عنوان سومی و مدال برنز علی پاکدامن در جام جهانی مجارستان که منجر به کسب اولین مدال جهانی ورزش در سال جدید شد را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در متن پیام تبریک کمیته ملی المپیک آمده است:

«ورزش ایران در اولین روزهای بهار ۱۴۰۳ شاهد درخشش ملی پوشان شمشیربازی در جام‌ جهانی مجارستان بود که با مدال برنز علی پاکدامن کامل شد. 

این موفقیت بزرگ که آغازگر مدال آوری ورزشکاران ایران در میادین جهانی در سال جدید به حساب می آید را به جامعه ورزش و به خصوص شمشیربازی تبریک گفته و آن را در سال مهم المپیک و میادین انتخابی برای این آوردگاه بزرگ به فال نیک می گیریم.

امید می رود شمشیربازان کشورمان در ادامه این‌ رویداد با قطعی کردن سهمیه خود برای بازی های ۲۰۲۴ المپیک پاریس، گام مهم و بزرگ دیگری برای اعتلای و موفقیت ورزش در سال جاری بردارند و در ادامه هم ورزشکاران کشورمان در دیگر رشته ها با موفقیت و نتیجه گیری در میادین بین المللی ‌و به ویژه رقابت های گزینشی المپیک، کامل کننده مسیری باشند که امروز با اقتدار آغاز شد.»

همچنین ببینید

پیمان فخری سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در المپیک شد  

طبق توافقات صورت گرفته میان فدراسیون شمشیربازی و پیمان فخری، این مربی هدایت تیم ملی اسلحه سابر در بازی های المپیک را برعهده خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، رایزنی های فدراسیون با پیمان فخری برای هدایت تیم ملی اسلحه سابر در نهایتمنجر به توافق طرفین در این زمینه شد. بر این اساس، سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پیمان فخری خواهد بود. به همین منظور این مربی تا یک ماه دیگر برای مذاکرات نهایی ‌و‌ آغاز به کار رسمی به ایران سفر می کند. تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر برای دومین بار در بازی های المپیک شرکت می کند، هدایت این تیم در بازی های ۲۰۲۰ توکیو هم برعهده پیمان فخری بود. پیمان فخری سال ها هدایت تیم ملی اسلحه سابر را بر عهده داشت. حضور نمایندگان شمشیربازی ایران در بخش انفرادی بازی هایالمپیک لندن و ریو هم‌با هدایت او انجام شد. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی