پیام تبریک دکتر علیرضا پورسلمان بابت حلول سال ۱۴۰۳

دکتر علیرضا پورسلمان با انتشار پیامی حلول سال نو و تقارن آن با ماه مهمانی خدا را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، در متن پیام تبریک دکتر علیرضا پورسلمان آمده است:
 
بهار که نشانه‌ای از قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است، امسال با بهار قرآن و ضیافت الهی مقارن شده تا خدای بزرگ نعمت و برکت را بر بندگانش ارزانی دارد. 
 همزمانی دو «بهار» طبیعت و قرآن را به فال نیک می‌گیریم و ضمن تبریک به ملت شریف ایران و خانواده بزرگ شمشیربازی، از خدای بزرگ رقم خوردن بهترین‌ها را برایشان آرزو می‌کنم.

امید می رود  سال جدید سرشار از برکت و معنویت باشد و تمام ایرانیان در هر جای جهان این سال را با سلامتی و شادی آغاز کرده و به پایان برسانند.

همچنین ببینید

پیمان فخری سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در المپیک شد  

طبق توافقات صورت گرفته میان فدراسیون شمشیربازی و پیمان فخری، این مربی هدایت تیم ملی اسلحه سابر در بازی های المپیک را برعهده خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، رایزنی های فدراسیون با پیمان فخری برای هدایت تیم ملی اسلحه سابر در نهایتمنجر به توافق طرفین در این زمینه شد. بر این اساس، سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پیمان فخری خواهد بود. به همین منظور این مربی تا یک ماه دیگر برای مذاکرات نهایی ‌و‌ آغاز به کار رسمی به ایران سفر می کند. تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر برای دومین بار در بازی های المپیک شرکت می کند، هدایت این تیم در بازی های ۲۰۲۰ توکیو هم برعهده پیمان فخری بود. پیمان فخری سال ها هدایت تیم ملی اسلحه سابر را بر عهده داشت. حضور نمایندگان شمشیربازی ایران در بخش انفرادی بازی هایالمپیک لندن و ریو هم‌با هدایت او انجام شد. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی