نشست دکتر پورسلمان با دبیر شورای نظارت و هماهنگی معاونت امور مدارس سما استان یزد

دکتر علیرضا پورسلمان رییس فدراسیون شمشیربازی در نشست با دکتر سیدعلی المدرسی دبیر شورای نظارت و هماهنگی معاونت امور مدارس سما استان یزد، راه اندازی این رشته در مدارس این استان را مورد بررسی قرار داد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، دکتر  سید علی المدرسی دبیر شورای نظارت و هماهنگی معاونت امور مدارس سما استان یزد با حضور در فدراسیون شمشیربازی، در نشست مشترک با دکتر علیرضا پورسلمان رییس فدراسیون حاضر شد. 

در این نشست، راه اندازی شمشیربازی در مدارس استان یزد و اجرای طرح استعداد یابی در سطح این استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

دکتر المدرسی در این نشست بر انجام اقدامات لازم برای ورود و توسعه شمشیربازی در سطح مدارس سما استان یزد تاکید کرد ضمن اینکه دکتر پورسلمان هم ضمن استقبال از این طرح بر انجام حمایت لازم برای تسریع اجرای برنامه فوق و نتیجه گیری از آن تاکید کرد. 

همچنین ببینید

پیمان فخری سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در المپیک شد  

طبق توافقات صورت گرفته میان فدراسیون شمشیربازی و پیمان فخری، این مربی هدایت تیم ملی اسلحه سابر در بازی های المپیک را برعهده خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، رایزنی های فدراسیون با پیمان فخری برای هدایت تیم ملی اسلحه سابر در نهایتمنجر به توافق طرفین در این زمینه شد. بر این اساس، سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پیمان فخری خواهد بود. به همین منظور این مربی تا یک ماه دیگر برای مذاکرات نهایی ‌و‌ آغاز به کار رسمی به ایران سفر می کند. تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر برای دومین بار در بازی های المپیک شرکت می کند، هدایت این تیم در بازی های ۲۰۲۰ توکیو هم برعهده پیمان فخری بود. پیمان فخری سال ها هدایت تیم ملی اسلحه سابر را بر عهده داشت. حضور نمایندگان شمشیربازی ایران در بخش انفرادی بازی هایالمپیک لندن و ریو هم‌با هدایت او انجام شد. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی