آغاز جلسات فنی و تخصصی فدراسیون شمشیربازی با هیات های استانی 

فدراسیون شمشیربازی در راستای ارزیابی وضعیت هیات های استانی و بررسی عملکردشان، برگزاری نشست های فنی و تخصصی با آنها را در برنامه قرار داده است؛ این نشست ها از هیات استان اردیبل و نشست با رییس و اعضای هیات رییسه و فنی این هیات آغاز شد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، به منظور بررسی عملکرد هیات شمشیربازی استان اردبیل و تشریح گزارش فعالیت های این هیات در یک سال اخیر، نشستی مشترک میان دکتر علیرضا پورسلمان رییس با هادی صباغی رییس هیات استان اردبیل و دیگر اعضای هیات رییسه و فنی این هیات برگزار شد.

در این نشست که محسن وحدانی دبیر و شیرین رضایی نایب رییس فدراسیون هم در آن حضور داشتند، صباغی ضمن تشریح فعالیت های هیات استان اردبیل در زمینه های مختلف، گزارشی از وضعیت هیات و برنامه های پیش رو ارائه کرد. 

تعیین چشم انداز هیات شمشیربازی استان اردبیل بر اساس ظرفیت و پتانسیل موجود، از محورهای این نشست بود. 

دکتر پورسلمان در این نشست ضمن ارائه دیدگاه خود در رابطه با هیات استان اردبیل و جایگاه این هیات در شمشیربازی ایران، بر حمایت فدراسیون تاکید و خواستار ارائه منظم گزارش فعالیت های هیات شد. 

همچنین ببینید

پیمان فخری سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در المپیک شد  

طبق توافقات صورت گرفته میان فدراسیون شمشیربازی و پیمان فخری، این مربی هدایت تیم ملی اسلحه سابر در بازی های المپیک را برعهده خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، رایزنی های فدراسیون با پیمان فخری برای هدایت تیم ملی اسلحه سابر در نهایتمنجر به توافق طرفین در این زمینه شد. بر این اساس، سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پیمان فخری خواهد بود. به همین منظور این مربی تا یک ماه دیگر برای مذاکرات نهایی ‌و‌ آغاز به کار رسمی به ایران سفر می کند. تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر برای دومین بار در بازی های المپیک شرکت می کند، هدایت این تیم در بازی های ۲۰۲۰ توکیو هم برعهده پیمان فخری بود. پیمان فخری سال ها هدایت تیم ملی اسلحه سابر را بر عهده داشت. حضور نمایندگان شمشیربازی ایران در بخش انفرادی بازی هایالمپیک لندن و ریو هم‌با هدایت او انجام شد. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی