جام جهانی گرجستان/ پاکدامن به جمع هشت بازیکن برتر مسابقات صعود کرد 

علی پاکدامن با غلبه بر نمایندگانی از فرانسه، ایتالیا و آمریکا به جدول هشت نفره مسابقات جام جهانی گرجستان راه یافت. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، در چارچوب رقابت های جام جهانی گرجستان و در بخش انفرادی این مسابقات، امروز شنبه (۲۱ بهمن) علی پاکدامن در جدول ۶۴ نفره مسابقات به مصاف «مکسانس لامبر» رفت و با شکست ۱۵ بر ۱۳ این بازیکن فرانسوی را شکست داد و به جدول ۳۲ نفره راه یافت.

پاکدامن در دومین دیدار با «جیووانی رپتی» از ایتالیا رقابت کرد و موفق به کسب برتری ۱۵ بر ۱۰ برابر این بازیکن شد. 

سومین دیدار پاکدامن در جدول ۱۶ نفره برگزار شد. وی در این دیدار مقابل «کالین هیتکاک» قرار گرفت و این بازیکن آمریکایی را با شکست ۱۵ بر ۱۴ مواجه کرد. 

بدین ترتیب علی پاکدامن که از دیدارهای مقدماتی معاف بود در جمع هشت بازیکن برتر جام جهانی گرجستان قرار گرفت. وی در این مرحله اکدامن با «کریستیان راب» از مجارستان رقابت خواهد داشت.

همچنین ببینید

انعقاد قرارداد همكاري فدراسيون شمشيربازي با پيمان فخري  

قرارداد همكاري فدراسيون شمشيربازي با پيمان فخري براي هدايت تيم ملي شمشيربازي اسلحه سابر در بازي هاي المپيك ٢٠٢٤ المپيكمنعقد شد. به گزارش روابط عمومي فدراسيون شمشيربازي، در راستاي مذاكرات فدراسيون شمشيربازي با پيمان فخري به منظور آماده سازي مليپوشان اسلحه سابر، قرارداد همكاري ميان طرفين امضا شد. بر اين اساس، پيمان فخري به عنوان سرمربي هدايت تيم ملي اسلحه سابر را در اردوهاي آماده سازي و مسابقات قهرماني آسيا(كويت) بر عهده خواهد داشت و در بازي هاي المپيك ٢٠٢٤ پاريس هم كنار اين تيم خواهد بود. تيم ملي اسلحه سابر ايران به واسطه كسب سهميه تيمي، در ديدارهاي انفرادي و تيمي بازي هاي پاريس شركت مي كُند.  پيمان فخري در بازي هاي المپيك لندن، ريو و توكيو نيز هدايت نمايندگان ايران در ديدارهاي انفرادي و تبني را بر عهده داشت.

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی