پایان اردوی آماده سازی تیم ملی اسلحه اپه بانوان در اصفهان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، اردوی آماده سازی تیم ملی اسلحه اپه بانوان در رده سنی نوجوانان و جوانان از ۲۱ لغایت ۲۵ آذر ماه ۱۴۰۲ با دعوت ۷ بازیکن منتخب از استان های اصفهان،آذربایجان غربی،خراسان رضوی،کرمانشاه و تهران در اصفهان برگزار شد.

در دومین روز از این اردو مسابقات انتخابی تیم ملی جهت اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا کشور بحرین انجام شد و ریحانه رضایی از اصفهان موفق شد به عنوان نفر اول این مسابقه انتخاب شود و در مجموع با ۶۴ امتیاز از مسابقات آزاد جوانان کشور و مسابقه‌انتخابی به عنوان تنها نماینده اسلحه اپه بانوان ایران به رقابت های قهرمانی آسیا جوانان در کشور بحرین که در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد اعزام خواهد ‌شد.
در ادامه ورزشکاران حاضر در اردو در آزمونهای ترکیب بدنی سالن تندرستی اصفهان شرکت کردند همچنین پس از آن نیز جلسه فنی در خصوص آنالیز و مدیریت بازی توسط فرهاد رضایی برای بازیکنان برگزار شد.
در روز پایانی این اردو،ورزشکاران زیر نظر دکتر تقی بیگی متخصص تغذیه و بدنسازی در پایگاه قهرمانی حضور یافتند. ورزشکاران طریقه کار با دستگاه و برنامه تخصصی وزنه را آموزش دیدند.

همچنین ببینید

گزارش تصویری/ بازدید سید محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش از اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر، اعزامی به بازی های المپیک  ۲۰۲۴ پاریس  

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی