صعود محمد رهبری به جمع ۶۴ ورزشکار برتر

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، مسابقات جهانی کلاس A الجزایر در بخش انفرادی امروز، ۱۸ آبان ماه آغاز شد.

علی پاکدامن، محمد رهبری، فرزاد باهر ارسباران، محمد فتوحی و نیما زاهدی در این دوره از مسابقات شرکت کردند. غیر از علی پاکدامن که در ۶۴ ورزشکار برتر قرار دارد، هر چهار شمشیرباز از مرحله گروهی صعود کردند و به جمع ۱۲۸ نفر رسیدند.

پس از آن و در مرحله حذفی، محمد فتوحی مقابل محمد رهبری قرار گرفت و با نتیجه ۱۵-۹ مغلوب شد. نیما زاهدی نیز موفق نشد به ۹۶ نفر صعود کند.

در مرحله ۹۶ نفره، فرزاد باهر ارسباران مقابل حریف گرجستانی شکست خورد و محمد رهبری با از پیش رو برداشتن حریف عربستانی، به جدول ۶۴ نفره راه پیدا کرد.

ادامه مسابقات بیستم آبان ماه برگزار خواهد شد.

همچنین ببینید

سرپرست هيات شمشيربازي استان مازندران منصوب شد 

دكتر عليرضا پورسلمان رييس فدراسيون شمشيربازي طي حكمي سيد اسماعيل هاشمي را به عنوان سرپرست هيات استان مازندرانمنصوب كرد. به گزارش روابط عمومي فدراسيون شمشيربازي، سيد اسماعيل هاشمي با حضور در محل فدراسيون شمشيربازي حكم خود را به عنوانسرپرست هيات استان مازندران دريافت كرد. دكتر پورسلمان ضمن اهداي حكم سرپرستي وي، ابراز اميدواري كرد كه هاشمي با حضور در هيات شمشيربازي استان مازندران ضمنرسيدگي به امور جاري اين هيات، شرايط را براي برگزاري انتخابات قانونمند مهيا كُند. پيش از اهداي حكم سرپرستي هاشمي توسط پورسلمان، وضعيت شمشيربازي استان مازندران توسط آنها مورد بحث و بررسي قرارگرفت. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی