کسب مدال ارزشمند برنز تیمی در مسابقات جام جهانی جوانان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، مسابقات جام جهانی شمشیربازی جوانان در رشته اسلحه سابر و در بخش تیمی امروز، چهاردهم آبان ماه با شرکت تیم‌های ایران، عراق، ازبکستان، ترکیه و کویت در ورزشگاه شهید شیرودی، سالن شهید افراسیابی برگزار شد.
در اولین دیدار امروز ترکیه مقابل عراق قرار گرفت و با شکست این تیم به جمع چهار تیم برتر و مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.
پس از آن دیدار ازبکستان و کویت برگزار شد که ازبکستان توانست با غلبه بر کویت، به فینال مسابقات برسد.
در سومین مسابقه، تیم ایران متشکل از نیما آقایی، دانیال دانشمندی، مبین رضوی و محمدحسین مرزبند برابر جوانان ترکیه با نتیجه ۴۵-۴۰ شکست خورد و ترکیه با برد نمایندگان کشورمان به فینال مسابقات راه پیدا کرد.
تیم سابر جوانان ایران در دیدار رده بندی مقابل کویت قرار گرفت و با نتیجه ۴۵ بر ۴۲ برنده مدال برنز این دوره از مسابقات شد.

همچنین ببینید

محمد رهبري: زير نظر مربي فرانسوي روز به روز پيشرفت مي كنيم  

ملي پوش اسلحه سابر با ابراز رضايت از روند تمريناتش در كمپ بين المللي اورلئان، گفت: زير نظر «کریستین بائو» مربی فرانسوی تیم. روز به روز پیشرفت می کنیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، محمد رهبری که همراه با دیگر اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در کمپ بینالمللی اورلئان پیگیر تمریناتش برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس است، در مورد روند آماده سازی خود در این کمپ توضیحداد. وی گفت: از ۱۰ روز پیش در کمپ بین المللی اورلئان و زیر نظر مربی فرانسوی مان پیگیر تمرینات هستیم. فکر می کنم بتوانیم در چندماهباقی مانده تا المپیک به اوج آمادگی برسیم. این‌ ملی پوش اسلحه سابر که برای دومین دوره متوالی در بازی های المپیک حاضر خواهد شد با تاکید بر سنگین و پرفشار بودنتمرینات، خاطرنشان کرد: هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۳ بعدازظهر تمرین می کنیم.  رهبری تصریح کرد: تمرینات مان بر مبنای جدیدترین و به روزترین اصول حال حاضر جهان و زیر نظر مربی فرانسوی دنبال می شود.  ملی پوش اسلحه سابر تاکید کرد: امیدوارم در مسیر المپیک با حمایت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون بتوانیم بهترین نتایج راکسب کنیم. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی