برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی سابر برای مسابقات جهانی الجزایر

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، اردوی آمادگی ملی پوشان سابر برای شرکت در مسابقات جهانی کلاس A الجزایر در دو بخش انفرادی و تیمی از 3 آبان آغاز شده و تا تاریخ اعزام، 16 آبان ادامه خواهد داشت.

علی پاکدامن، محمد رهبری، فرزاد باهر ارسباران، محمد فتوحی و نیما زاهدی افراد حاضر در این اردو هستند و هدایت تیم ایران را امین قربانی بر عهده خواهد داشت.

امین قربانی در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون گفت: اردو از سوم آبان آغاز شد و چند روز اول به بدنسازی پرداختیم. روز شنبه نیز تست آمادگی جسمانی برای ارزیابی بدنی ورزشکاران انجام شد و تمرینات تا روز شانزدهم آبان به صورت مستمر ادامه خواهد داشت. مسابقات جهانی الجزایر از روز 18 آبان ماه آغاز می شود و قبل از مسابقات کسب سهمیه، در این مسابقات شرکت خواهیم کرد.

همچنین ببینید

محمد رهبري: زير نظر مربي فرانسوي روز به روز پيشرفت مي كنيم  

ملي پوش اسلحه سابر با ابراز رضايت از روند تمريناتش در كمپ بين المللي اورلئان، گفت: زير نظر «کریستین بائو» مربی فرانسوی تیم. روز به روز پیشرفت می کنیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، محمد رهبری که همراه با دیگر اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در کمپ بینالمللی اورلئان پیگیر تمریناتش برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس است، در مورد روند آماده سازی خود در این کمپ توضیحداد. وی گفت: از ۱۰ روز پیش در کمپ بین المللی اورلئان و زیر نظر مربی فرانسوی مان پیگیر تمرینات هستیم. فکر می کنم بتوانیم در چندماهباقی مانده تا المپیک به اوج آمادگی برسیم. این‌ ملی پوش اسلحه سابر که برای دومین دوره متوالی در بازی های المپیک حاضر خواهد شد با تاکید بر سنگین و پرفشار بودنتمرینات، خاطرنشان کرد: هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۳ بعدازظهر تمرین می کنیم.  رهبری تصریح کرد: تمرینات مان بر مبنای جدیدترین و به روزترین اصول حال حاضر جهان و زیر نظر مربی فرانسوی دنبال می شود.  ملی پوش اسلحه سابر تاکید کرد: امیدوارم در مسیر المپیک با حمایت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون بتوانیم بهترین نتایج راکسب کنیم. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی