توضیحات تکمیلی رضا پیکرآرا درمورد وبینار بین المللی داوری

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، رضا پیکرآرا، رییس کمیسیون داوران فدراسیون شمشیربازی، در خصوص وبینار بین المللی داوری شمشیربازی که اولین جلسه آن امروز برگزار شد گفت: وبینار داوری را کنفدراسیون شمشیربازی آسیا با همکاری فدراسیون جهانی شمشیربازی برگزار می کند. این وبینار با حضور رییس کمیسیون داوران کنفدراسیون شمشیربازی آسیا و رییس کمیسیون داوران فدراسیون جهانی شمشیربازی برگزار شد.

امروز، مبحث قوانین عمومی داوری و اسلحه اپه مطرح بود. وبینار فردا به اسلحه فلوره و روز پس از آن هم به اسلحه سابر اختصاص دارد. بر اساس سهمیه ای که به هر کشور داده شده، از هر فدراسیون 4 نفر می توانند در این وبینار شرکت کنند. فدراسیون جمهوری اسلامی ایران هم دو خانم و دو آقا را برای شرکت در این وبینار معرفی کرده است. البته با تدبیری که فدراسیون اتخاذ کرد، ما تمام داوران کشور را دعوت کردیم و با اکانتی که در اختیار ما قرار گرفته بود، امروز 10 تا 14 داور کشورمان توانستند در وبینار شرکت کنند.

همچنین ببینید

محمد رهبري: زير نظر مربي فرانسوي روز به روز پيشرفت مي كنيم  

ملي پوش اسلحه سابر با ابراز رضايت از روند تمريناتش در كمپ بين المللي اورلئان، گفت: زير نظر «کریستین بائو» مربی فرانسوی تیم. روز به روز پیشرفت می کنیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، محمد رهبری که همراه با دیگر اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در کمپ بینالمللی اورلئان پیگیر تمریناتش برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس است، در مورد روند آماده سازی خود در این کمپ توضیحداد. وی گفت: از ۱۰ روز پیش در کمپ بین المللی اورلئان و زیر نظر مربی فرانسوی مان پیگیر تمرینات هستیم. فکر می کنم بتوانیم در چندماهباقی مانده تا المپیک به اوج آمادگی برسیم. این‌ ملی پوش اسلحه سابر که برای دومین دوره متوالی در بازی های المپیک حاضر خواهد شد با تاکید بر سنگین و پرفشار بودنتمرینات، خاطرنشان کرد: هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۳ بعدازظهر تمرین می کنیم.  رهبری تصریح کرد: تمرینات مان بر مبنای جدیدترین و به روزترین اصول حال حاضر جهان و زیر نظر مربی فرانسوی دنبال می شود.  ملی پوش اسلحه سابر تاکید کرد: امیدوارم در مسیر المپیک با حمایت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون بتوانیم بهترین نتایج راکسب کنیم. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی