صعود سابریست‌های کشورمان به جدول مقدماتی مسابقات جهانی ایتالیا

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، در پایان مرحله گروهی مسابقات قهرمانی شمشیربازی جهان در کشور ایتالیا، سابریست های کشورمان به جدول مقدماتی راه پیدا کردند.

فرزاد باهر ارسباران با چهار برد و دو باخت، محمد فتوحی با چهار برد و دو باخت و محمد رهبری نیز با 5 برد و بدون باخت از مرحله گروهی صعود کرده و به جدول مقدماتی مسابقات رسیدند.

علی پاکدامن، دیگر نماینده شایسته کشورمان، به دلیل قهرمانی در آسیا به طور مستقیم در جدول اصلی قرار گرفت و نیازی به مسابقه دادن در مرحله گروهی نداشت.

همچنین ببینید

پیمان فخری سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در المپیک شد  

طبق توافقات صورت گرفته میان فدراسیون شمشیربازی و پیمان فخری، این مربی هدایت تیم ملی اسلحه سابر در بازی های المپیک را برعهده خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، رایزنی های فدراسیون با پیمان فخری برای هدایت تیم ملی اسلحه سابر در نهایتمنجر به توافق طرفین در این زمینه شد. بر این اساس، سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پیمان فخری خواهد بود. به همین منظور این مربی تا یک ماه دیگر برای مذاکرات نهایی ‌و‌ آغاز به کار رسمی به ایران سفر می کند. تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر برای دومین بار در بازی های المپیک شرکت می کند، هدایت این تیم در بازی های ۲۰۲۰ توکیو هم برعهده پیمان فخری بود. پیمان فخری سال ها هدایت تیم ملی اسلحه سابر را بر عهده داشت. حضور نمایندگان شمشیربازی ایران در بخش انفرادی بازی هایالمپیک لندن و ریو هم‌با هدایت او انجام شد. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی