وحدانی: باید به سابریست‌ها و کادرفنی فرصت بدهیم تا از این شرایط خارج شوند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، محسن وحدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد عملکرد تیم ملی شمشیربازی و نتایج ضعیف در جام جهانی لهستان و ایتالیا اظهار داشت: درست است نتایجی که در جام جهانی لهستان و ایتالیا کسب شد شایسته تیم ملی نبود، اما این تیم همان تیمی است که چند ماه قبل نایب قهرمان جهان شد. باید به بچه‌ها و کادرفنی فرصت بدهیم تا از این شرایط خارج شوند.

وی ادامه داد: در شکست‌ها هم بازیکنان و هم کادرفنی سهم دارند. در دیدار با ژاپن در جام جهانی که تیم ملی جلو بود بهترین بازیکن ما یعنی علی پاکدامن روز خوبی نداشت و شاید اگر آن بازی را می‌بردیم دیگر هیچ کدام از این حرف و حدیث‌ها نبود.

دبیر فدراسیون شمشیربازی در مورد اینکه دو ناکامی در جام های جهانی باعث نمی‌شود فکری به حال آینده تیم ملی کنید، عنوان کرد: از نظر ما تاکنون اتفاق خاصی نیفتاده و قرار نیست در تمام جام‌های جهانی هم روی سکو برویم. از سوی دیگر اگر این شرایط ادامه دار باشد، قطعا بررسی و تصمیم گیری خواهیم کرد. در هر صورت باید زمان بدهیم تا بچه‌ها ریکاوری و خودشان را پیدا کنند.

وحدانی در مورد شرایط پورسلمان، رئیس فدراسیون شمشیربازی که در سقوط بالگرد کرمان حضور داشت، گفت: خوشبختانه پورسلمان شرایط بهتری دارد و در تهران است و در فدراسیون هم حاضر می‌شود.

وی در خصوص جام جهانی اسلحه سابر مجارستان اظهار داشت: علی پاکدامن، محمد رهبری، محمد فتوحی و فرزاد باهر نفرات اعزامی هستند و تیم ملی قرار است چند روز زودتر راهی مجارستان شود. یک اردوی مشترک نیز با این کشور تدارک دیده شده و پس از آن بچه‌ها وارد مسابقات می‌شوند.

همچنین ببینید

پیام  تسلیت رییس نفدراسیون شمشیربازی روسیه به دکتر پورسلمان در پی شهادت رییس جمهور ایران و  همراهان‌شان 

«ایلگار محمدوف» رییس فدراسیون شمشیربازی روسیه در پیامی، شهادت سید ابراهیم رییسی رئیس جمهور ایران …

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی