وحدانی: باید به سابریست‌ها و کادرفنی فرصت بدهیم تا از این شرایط خارج شوند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، محسن وحدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد عملکرد تیم ملی شمشیربازی و نتایج ضعیف در جام جهانی لهستان و ایتالیا اظهار داشت: درست است نتایجی که در جام جهانی لهستان و ایتالیا کسب شد شایسته تیم ملی نبود، اما این تیم همان تیمی است که چند ماه قبل نایب قهرمان جهان شد. باید به بچه‌ها و کادرفنی فرصت بدهیم تا از این شرایط خارج شوند.

وی ادامه داد: در شکست‌ها هم بازیکنان و هم کادرفنی سهم دارند. در دیدار با ژاپن در جام جهانی که تیم ملی جلو بود بهترین بازیکن ما یعنی علی پاکدامن روز خوبی نداشت و شاید اگر آن بازی را می‌بردیم دیگر هیچ کدام از این حرف و حدیث‌ها نبود.

دبیر فدراسیون شمشیربازی در مورد اینکه دو ناکامی در جام های جهانی باعث نمی‌شود فکری به حال آینده تیم ملی کنید، عنوان کرد: از نظر ما تاکنون اتفاق خاصی نیفتاده و قرار نیست در تمام جام‌های جهانی هم روی سکو برویم. از سوی دیگر اگر این شرایط ادامه دار باشد، قطعا بررسی و تصمیم گیری خواهیم کرد. در هر صورت باید زمان بدهیم تا بچه‌ها ریکاوری و خودشان را پیدا کنند.

وحدانی در مورد شرایط پورسلمان، رئیس فدراسیون شمشیربازی که در سقوط بالگرد کرمان حضور داشت، گفت: خوشبختانه پورسلمان شرایط بهتری دارد و در تهران است و در فدراسیون هم حاضر می‌شود.

وی در خصوص جام جهانی اسلحه سابر مجارستان اظهار داشت: علی پاکدامن، محمد رهبری، محمد فتوحی و فرزاد باهر نفرات اعزامی هستند و تیم ملی قرار است چند روز زودتر راهی مجارستان شود. یک اردوی مشترک نیز با این کشور تدارک دیده شده و پس از آن بچه‌ها وارد مسابقات می‌شوند.

همچنین ببینید

پیام تبریک رییس کنفدراسیون شمشیربازی آسیا در پی انتخاب پورسلمان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، شیخ سلمان بن سلطان القسیم، رئیس کنفدراسیون شمشیربازی آسیا …

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی