عملکردخوب نمایندگان ایران و صعود هر ۴ سابریست ایران به جدول اصلی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جام‌جهانی سابر از امروز ، ۲۱ بهمن ماه با حضور بیش از ۲۰۰ شمشیرباز در بخش انفرادی و ۲۶ کشور در بخش تیمی در ورشوی لهستان آغاز شد.
در جدول پول فرزاد باهر با سابریست‌هایی از کویت، کانادا، اتریش، چین، لهستان و ایتالیا همگروه بود و با سه پیروزی و دو‌ شکست راهی دور بعد شد.

محمد رهبری، دیگر نماینده کشورمان درجدول پول با نمایندگان لهستان، فرانسه، مجارستان، سنگاپور و آمریکا همگروه بود و دو پیروزی و سه شکست را به دست آورد.
محمد فتوحی نیز در  کنار سابریست‌های اوکراین، آمریکا، ایرلند، ژاپن و مجارستان قرار گرفت و با برتری برابر تمام رقبا، مستقیما راهی جدول اصلی شد.

علی پاکدامن، دیگر نماینده کشورمان به دلیل قرار داشتن در جمع ۱۶ سابریست برتر رنکینگ جهانی، از جدول اصلی و ۶۴ نفره رقابت‌ خود را آغاز خواهد کرد.

در ادامه و دور اول جدول مقدماتی فرزاد باهر از ایران ۱۵ بر ۷ برابر ایام از هنگ کنگ به پیروزی رسید و محمد رهبری نیز ۱۵ بر ۱۲ برابر سانتیاگو مادریگال از اسپانیا به برتری دست یافت.

دور دوم جدول مقدماتی فرزاد باهر ۱۵ بر ۱۰  روی دای از چین را شکست داد و محمد رهبری ۱۵  بر ۱۲ الکسی استاتسنکو از اوکراین را مغلوب کرد و هر دو راهی جدول اصلی شدند.
در ادامه این مسابقات فردا، ۲۲ بهمن ماه در جدول ۶۴ نفره نمایندگان کشورمان به مصاف رقبا می‌روند.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

گزارش تصویری/ بازدید سید محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش از اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر، اعزامی به بازی های المپیک  ۲۰۲۴ پاریس  

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی