پورسلمان قبل از اعزام تیم سابر به لهستان در جمع ملی‌پوشان چه گفت؟

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، علیرضا پورسلمان، سرپرست و محسن وحدانی، دبیر فدراسیون شمشیربازی عصر روز گذشته ضمن حضور در اردوی تیم سابر کشورمان، در جریان روند تمرینات این تیم قرار گرفتند. سرپرست فدراسیون شمشیربازی همچنین در آستانه اعزام تیم سابر به جام‌جهانی لهستان،پاداش مدال‌آوری سابریست‌های کشورمان در جام‌جهانی الجزایر را پرداخت کرد.

تیم ملی شمشیربازی سابر ایران آبان ماه امسال در جام جهانی الجزایر نایب قهرمان شد و به مدال نقره رسید. 

پورسلمان در جمع ملی‌پوشان اظهار داشت: هدف اصلی همه ما کسب مدال در المپیک است و در این مسیر تلاش می‌کنم تمام موانع موجود را از سر راه تیم بردارم. از شما بازیکنان می‌خواهم تمام تمرکز خود را برای تحقق این هدف قرار دهید و حل بقیه موارد و رفع مشکلات را به فدراسیون بسپارید.

وی در ادامه افزود: آینده خوبی را برای فدراسیون شمشیربازی پیش‌بینی می‌کنم و اگر احساس کنم هر فردی و یا هر جایی مانع تحقق اهداف شود با آن مقابله می‌کنم و اجازه نمی‌دهم هیچ کس آرامش تیم را بهم بزند. تمام تلاش خود را انجام می‌دهم که با نظر امین قربانی، سرمربی تیم تمام اعزام‌ها و اردوها به نحو احسن برگزار شود و از قربانی می‌خواهم اگر لازم است اردوهای بیشتری را برگزار کند حتی اگر لازم است اردو خارج از تهران باشد اعلام کنند و فدراسیون شرایط برگزاری آن را فراهم می کند.

در ادامه امین قربانی، سرمربی تیم ملی سابر نیز از پورسلمان، سرپرست فدراسیون شمشیربازی تشکر کرد و اظهار داشت: در این مدت حضور پورسلمان به تیم ملی کمک زیادی شده و آرامش تیم حفظ شده و از اینکه شرایط اردو و‌ اعزام‌ها فراهم شده تشکر می‌کنم.

علی پاکدامن نیز به نمایندگی از ملی‌پوشان گفت: مطمئنا در مسیر تحقق اهداف فدراسیون و خودمان، تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم.

ملی پوشان همچنین به دلیل جذب اسپانسر و اهدای پاداش مدال نقره تیمی جام جهانی الجزایر از پورسلمان قدردانی کردند.

در پایان نیز پورسلمان قول داد تمام توان خود را به کار بگیرد تا هیچ تبعیضی بین ملی‌پوشان وجود نداشته باشد و نگاه یکسانی به تیم‌های پایه در کنار بزرگسالان وجود داشته باشد.

همچنین ببینید

فلوریست ایرانی قهرمان مسابقات شمشیربازی جام ریاست جمهوری ارمنستان شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، مسابقات شمشیربازی جام ریاست جمهوری ارمنستان با شرکت تیم …

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی