رضایت سرپرست فدراسیون شمشیربازی از عملکرد کادر فنی سابر/ پورسلمان: یقه کره‌جنوبی را در هانگژو می‌گیریم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، علیرضا پورسلمان در خصوص نتایج شمشیربازان در جام جهانی الجزایر اظهار داشت:مسابقات الجزایر شروع فصل جدید شمشیربازی در جهان است و تمام قدرت‌های دنیا با تمام قدرت در آن حاضر شدند، به همین دلیل هم سطح کیفی و کمی بالایی داشت. این مسابقات از قهرمانی جهان و آسیا بالاتر بود زیرا هم تیم‌ها و هم خود شمشیربازان به دنبال ارتقای امتیاز در رنکینگ و بهبود جایگاهشان در فدراسیون جهانی بودند.

وی ادامه داد: در بخش انفرادی انتظارات بیشتری داشتیم تا بچه‌ها بتوانند به نتیجه بهتری برسند که نشد. انتظار داشتیم فرزاد باهر ارسباران و نیما زاهدی بهتر کار کنند اما در عوض سایر بچه‌ها خوب بودند. البته امیدوارم برای مسابقات آینده نقاط ضعف برطرف شود تا بتوانیم بهتر از این ظاهر شویم.


سرپرست فدراسیون شمشیربازی تصریح کرد: در بخش تیمی برای نخستین‌بار توانستیم با عبور از تیم‌های قدرتمندی مانند آلمان و مجارستان که همیشه مشکل جدی رقابتی با آنها داشته‌ایم عبور کنیم و یک فینال تمام‌آسیایی رقم بزنیم. با توجه به نتیجه‌ای که در فینال مقابل کره گرفتیم، سعی خواهیم کرد در هانگژو یقه این کشور را بگیریم.


پورسلمان خاطرنشان کرد:علی پاکدامن واقعأ خوب رقابت کرد و تنها با یک امتیاز نتیجه را به شمشیرباز فرانسوی واگذار کرد اما باز هر چه بود او زحمت زیادی کشید. تصمیم داریم پس از نایب‌قهرمانی در جام جهانی، پاداش خوبی را به شمشیربازان اختصاص دهیم تا از این مسئله انگیزه بگیرند و در رقابت‌های آینده به نتایج بهتر از این برسیم. نباید از یاد برد که در بخش تیمی ما مجارستانی را شکست دادیم که مدال برنز المپیک را در کارنامه و کنار آن هم بهترین نفرات دنیا را در اختیار دارد.


وی با اشاره به اینکه از عملکرد کادر فنی تیم ملی رضایت کامل دارد، به رکنا گفت:در این مدت کادر فنی انتظارات ما را برآورده کرده و ان‌شاءالله با تمرکز بیشتر همین رویه را ادامه دهند. ما هم موظف هستیم از آن‌ها حمایت کنیم تا با همین فرمان و مسیر به کار خودشان ادامه دهند و این زحمات منتج به بهترین نتایج در هانگژو شود.

همچنین ببینید

پیگیری اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه فلوره در شیراز 

اردوی آماده سازی تیم ملی شمشیربازی اسلحه فلوره در شیراز پیگیری شد.  به گزارش روابط …

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی