جمالی به عنوان سرپرست هیات شمشیربازی البرز منصوب شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، با ابلاغ فضل‌الله باقرزاده، سرپرست فدراسیون شمشیربازی، رضا جمالی به عنوان سرپرست هیات شمشیربازی استان البرز معرفی شد. وی پیش از این در یک دوره چهار ساله ریاست هیات شمشیربازی البرز را بر عهده داشت.

در متن این نامه آمده است:
امید است با اتکال به خداوند منان و استفاده بهینه از تجربیات جامعه شمشیربازی استان در انجام امور محوله موفق و مویذ باشید و ترتیبی اتخاذ فرمایید که با توجه به اساسنامه هیئت های ورزشی نسبت به تشکیل مجمع و این انتخابات رئیس هیئت شمشیربازی استان اقدام مقتضی مبذول فرمایید.
پیش از این ابراهیم شهابی سرپرستی هیات شمشیربازی استان البرز را بر عهده داشت.

انتهای پیام/

همچنین ببینید

پیمان فخری سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در المپیک شد  

طبق توافقات صورت گرفته میان فدراسیون شمشیربازی و پیمان فخری، این مربی هدایت تیم ملی اسلحه سابر در بازی های المپیک را برعهده خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، رایزنی های فدراسیون با پیمان فخری برای هدایت تیم ملی اسلحه سابر در نهایتمنجر به توافق طرفین در این زمینه شد. بر این اساس، سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پیمان فخری خواهد بود. به همین منظور این مربی تا یک ماه دیگر برای مذاکرات نهایی ‌و‌ آغاز به کار رسمی به ایران سفر می کند. تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر برای دومین بار در بازی های المپیک شرکت می کند، هدایت این تیم در بازی های ۲۰۲۰ توکیو هم برعهده پیمان فخری بود. پیمان فخری سال ها هدایت تیم ملی اسلحه سابر را بر عهده داشت. حضور نمایندگان شمشیربازی ایران در بخش انفرادی بازی هایالمپیک لندن و ریو هم‌با هدایت او انجام شد. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی