جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیا/ مسابقات انتخابی تیم ملی زیر ۲۳ سال برگزار می‌شود


به گزارش روابط عمومی فدراسیون مسابقات انتخابی تیم ملی زیر 23 کشورمان در سه اسلحه سابر، اپه و فلوره در بخش مردان از ۲ الی ۵ شهریور و در بخش بانوان از ۶ا لی ۹ شهریور در سالن شهید کلاهدوز برگزار می‌شود.
این مسابقات به منظور شناسایی نفرات برتر برای تشکیل تیم زیر ۲۳ سال کشورمان برگزار می‌شود. در پایان نفرات برتر به تیم ملی زیر ۲۳ سال دعوت و امتیازات کسب شده توسط ورزشکاران در رده‌بندی کشوری منظور می‌شود.
شمشیربازان کشورمان خود را برای حضور رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا که مهر ماه در کویت برگزار می‌شود، آماده می کنند.

انتهای پیام/

همچنین ببینید

محمد رهبري: زير نظر مربي فرانسوي روز به روز پيشرفت مي كنيم  

ملي پوش اسلحه سابر با ابراز رضايت از روند تمريناتش در كمپ بين المللي اورلئان، گفت: زير نظر «کریستین بائو» مربی فرانسوی تیم. روز به روز پیشرفت می کنیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، محمد رهبری که همراه با دیگر اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در کمپ بینالمللی اورلئان پیگیر تمریناتش برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس است، در مورد روند آماده سازی خود در این کمپ توضیحداد. وی گفت: از ۱۰ روز پیش در کمپ بین المللی اورلئان و زیر نظر مربی فرانسوی مان پیگیر تمرینات هستیم. فکر می کنم بتوانیم در چندماهباقی مانده تا المپیک به اوج آمادگی برسیم. این‌ ملی پوش اسلحه سابر که برای دومین دوره متوالی در بازی های المپیک حاضر خواهد شد با تاکید بر سنگین و پرفشار بودنتمرینات، خاطرنشان کرد: هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۳ بعدازظهر تمرین می کنیم.  رهبری تصریح کرد: تمرینات مان بر مبنای جدیدترین و به روزترین اصول حال حاضر جهان و زیر نظر مربی فرانسوی دنبال می شود.  ملی پوش اسلحه سابر تاکید کرد: امیدوارم در مسیر المپیک با حمایت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون بتوانیم بهترین نتایج راکسب کنیم. 

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی