کاپیتان تیم ملی شمشیربازی اپه خداحافظی کرد

به گزارش روابط‌عمومی عمومی فدراسیون شمشیربازی، محمد رضایی کاپیتان تیم ملی شمشیربازی اپه ایران پس از کسب مدال نقره تیمی بازی‌های کشورهای اسلامی از شمشیربازی خداحافظی کرد.
محمد رضایی در صفحه اجتماعی خود اعلام کرد: اینجانب محمد رضایی از سن ۱۷ سالگی افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتم و روی پیست جنگیدم. چه شکست هایی برایم تجربه شد و درس زندگی به من آموخت و چه پیروزی‌هایی که برای خودم شیرین و خاطره انگیز بود اما از طرف دیگران خیلی زود فراموش شدند.
من افتخار کسب مدال قهرمانی آسیا در هر سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، مدال تیمی بازی های آسیایی، صعود به جدول ۱۶ نفره قهرمانی جهان در روسیه، کسب عنوان دوازدهم مسابقات قهرمانی جهان بزرگسالان اپه برای نخستین بار، کسب مدال برنز انفرادی جایزه بزرگ کویت، پنج مدال تیمی قهرمانی آسیا، طلای انفرادی جام جهانی شیراز، نقره جام جهانی کیش، دو نقره افرادی مسابقات ناس اسپورت دبی، برنز انفرادی کشورهای اسلامی، برنز انفرادی غرب آسیا و هم اکنون با افتخار مدال نقره تیمی بازی های کشورهای اسلامی و حدود ۵۰ مدال متعدد دیگر قهرمانی کشور و بین المللی را داشته ام‌.
تمام این موفقیت ها را را در این سال ها مدیون زحمات مربیان خوب و با اخلاقم استاد کیومرث طلوعی، آقای فرهاد رضایی، آقای قدرت اله رضایی، آقای سیامک فیض عسگری، آقای علی یعقوبیان، آقای والری دیموف، آقای الکساندر، آقای یوگنی بیرکوف، آقای ساکو عیوضیان، آقای شوکت و آقای مهدی فرجی هستم و با تمام وجود از آنها تشکر می کنم که به من در این سالها کمک کردند و تجربیات خودشان را بدون قید و شرط در اختیارم گذاشتند. امیدوارم با نتایجم توانسته باشم دل آنها را شاد و گوشه ای از زحماتشان را جبران کنم.
از همسر خوب و عزیزم که در این ۵ سال اخیر من را در تمام مراحل زندگی یاری کرد و در مشکلات و سختی ها در کنارم بود و به من انگیزه می داد تا در مسابقات بهتر ظاهر شوم، صمیمانه تشکر می کنم و این مدال ارزشمند را به پاس زحمات بی حد و مرزش تقدیم او می کنم.
از جناب آقای باقرزاده ریاست محترم فدراسیون شمشیربازی و آقای محسن وحدانی تشکر می کنم و امیدوارم جواب اعتمادشان به من را با نتیجه ای که گرفتم، داده باشم. هم اکنون در سن ۴۱ سالگی با افتخار از دنیای شمشیربازی خداحافظی می کنم و برای جامعه شمشیربازی آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
انتهای پیام

همچنین ببینید

المپیک ۲۰۲۴ پاریس/ رونمایی از پوستر شمشیربازان ایران در فرانسه 

در فاصله چهار روز مانده به آغاز بازی های المپیک پاریس و طی مراسمی توسط …

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی