بازی‌های کشورهای اسلامی قونیه/ پوررحمتی: باید روی سکو می‌رفتم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، مهسا پوررحمتی بانوی شمشیرباز کشورمان پس از شکست مقابل حریف ترکیه‌ای خود در رقابت‌های کشورهای اسلامی گفت: از کشور ترکیه ۴ شمشیر باز در این مسابقات حضور داشتند که یکی از آنها قهرمان جهان است و حریف من در این  رقابت‌ها شد. مقابل اولین حریفم پیروز شدم، در جدول مقدماتی هم خیلی خوب بازی کردم. در یک چهارم نهایی با حریفی که قهرمان جهان و اروپا است بازی کردم و متاسفانه با وجود اینکه خیلی خوب بازی کردم اما نتیجه به تساوی ۱۳_۱۳ رسید و زمان تمام شد.

وی گفت: در یک دقیقه وقت اضافه قرعه به نام حریفم افتاد و من مجبور بودم یک دقیقه را بازی کنم. متاسفانه او ضربه زد و پیروز این دیدار شد. واقعا سخت بود. برای من کسب سکو مهم بود و اصلاً به این فکر نمی‌کردم چه کسی جلوی من بازی می‌کند. فقط میخواستم برنده شوم اما حریفم خیلی قوی بود و همه این را می‌دانند. ولی باز هم نمی‌توانم خودم را توجیه کنم. خیلی ناراحتم من باید روی سکو می‌رفتم.

پوررحمتی عنوان کرد: خیلی تلاش و برنامه ریزی کردم اما متاسفانه نشد. امیدوارم در مسابقات تیمی جبران کنم. در مسابقات تیمی حریفانی از ترکیه و ازبکستان داریم که همگی رنکینگ خوب در آسیا و جهان دارند. امیدوارم در این مسابقات نتیجه بگیریم.

وی در مورد مصدومیت خود گفت: آشیل پایم کشیدگی دارد، دیروز هم آمپول زدم اما این موضوع هم نمی‌تواند من را توجیه کند. شاید مصدومیتم روی عملکردم تاثیر گذاشت، اما فکر و ذهنم فقط بردن بود و به این مسائل توجه نمی‌کردم. نمی توانم خودم را توجیه کنم همه شاهد بودند که خیلی خوب بازی کردم اما با یک امتیاز شرمنده شدم.

همچنین ببینید

شمشیربازی قهرمانی آسیا/ صعود ملی پوشان اسلحه سابر از جدول ۳۲ نفره؛ تقابل دو ایرانی در جدول ۱۶ نفره

رقابت های اسلحه سابر مردان مسابقات قهرمانی آسیا با صعود هر چهار نماینده ایران به …

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی