وبینار آموزشی آسیابرای داوران ملی شمشیربازی

کمیته داوران کنفدراسیون شمشیربازی آسیا در روزهای دوم تا چهارم آبان ماه سالجاری اقدام به برگزاری یک دوره کلاس آموزشی برای داوران ملی کشورهای عضو نمود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی در این دوره آموزشی که مختص داوران ملی بود در اسلحه اپه که به مدرسی دکتر ایاد رییس کمیته داوران شمشیربازی آسیا برگزار شد مهدی علایی از استان خراسان رضوی،مجتبی سرشوق از استان اصفهان ونیلوفر بابادی از اصفهان به نمایندگی از داوران ملی رشته اپه شرکت نمودند.در اسلحه سابر هم که وبینار آموزشی به مدرسی آقای مدهت البکری برگزار شد علی ابراهیم زاده از آذربایجان غربی ، مسعود فتوحی از یزد و خاطره محمدی از گیلان شرکت داشتند. در اسلحه فلوره هم که وبینار آموزشی به مدرسی آقای مادیر برگزار گردید علیرضا شفاعی از تهران مینا زنوزی از تهران و شیرین رضایی از اصفهان شرکت کردند.علیرضا وصالی رییس کمیته داوران شمشیربازی ایران طی تماسی که با دکتر ایاد رییس کمیته داوران شمشیربازی آسیا داشت از رضایت وی از نحوه عملکرد داوران ایران و حضور موفقیت آمیز آنان در این وبینار آموزشی خبر داد.

همچنین ببینید

محمد رهبري: زير نظر مربي فرانسوي روز به روز پيشرفت مي كنيم  

ملي پوش اسلحه سابر با ابراز رضايت از روند تمريناتش در كمپ بين المللي اورلئان، گفت: زير نظر «کریستین بائو» مربی فرانسوی تیم. روز به روز پیشرفت می کنیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، محمد رهبری که همراه با دیگر اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در کمپ بینالمللی اورلئان پیگیر تمریناتش برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس است، در مورد روند آماده سازی خود در این کمپ توضیحداد. وی گفت: از ۱۰ روز پیش در کمپ بین المللی اورلئان و زیر نظر مربی فرانسوی مان پیگیر تمرینات هستیم. فکر می کنم بتوانیم در چندماهباقی مانده تا المپیک به اوج آمادگی برسیم. این‌ ملی پوش اسلحه سابر که برای دومین دوره متوالی در بازی های المپیک حاضر خواهد شد با تاکید بر سنگین و پرفشار بودنتمرینات، خاطرنشان کرد: هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۳ بعدازظهر تمرین می کنیم.  رهبری تصریح کرد: تمرینات مان بر مبنای جدیدترین و به روزترین اصول حال حاضر جهان و زیر نظر مربی فرانسوی دنبال می شود.  ملی پوش اسلحه سابر تاکید کرد: امیدوارم در مسیر المپیک با حمایت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون بتوانیم بهترین نتایج راکسب کنیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی