هفته دفاع مقدس گرامی باد

بسم الرب الشهدا و الصدیقین

هفته دفاع مقدس یادآور افتخارات ،رشادت ها،شهامت ها و شهادت ها است. یاد اور مردانی که مردانگی آفریدند ،دفاع مقدس نام آشنا ترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوریهای آنان در تاریخ شکوهمنداین دیار به یادگار مانده و خواهد ماند.

ایران هرگز به منظور فزونخواهی وقدرت طلبی وارد جنگ نشد بلکه روحیه حمیت و غیرت فرزندان این خاک و آب بود که به تاسی از مولا و سالارشان امام حسین (ع) درتحقق شعار هیهات منا الذله کوشیدند تا هرگز تسلیم ننگ وذلت و زبونی نشوند و از کیان وحیثیت اعتقادی خود دفاع کنند.

فدراسیون شمشیربازی جمهوری اسلامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس که یادآوربرجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه فرزندان پاک این ملت را گرامی داشته واز درگاه خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان دفاع سالهای دفاع مقدس را طلب می کنیم.

همچنین ببینید

پیمان فخری سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در المپیک شد  

طبق توافقات صورت گرفته میان فدراسیون شمشیربازی و پیمان فخری، این مربی هدایت تیم ملی اسلحه سابر در بازی های المپیک را برعهده خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، رایزنی های فدراسیون با پیمان فخری برای هدایت تیم ملی اسلحه سابر در نهایتمنجر به توافق طرفین در این زمینه شد. بر این اساس، سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پیمان فخری خواهد بود. به همین منظور این مربی تا یک ماه دیگر برای مذاکرات نهایی ‌و‌ آغاز به کار رسمی به ایران سفر می کند. تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر برای دومین بار در بازی های المپیک شرکت می کند، هدایت این تیم در بازی های ۲۰۲۰ توکیو هم برعهده پیمان فخری بود. پیمان فخری سال ها هدایت تیم ملی اسلحه سابر را بر عهده داشت. حضور نمایندگان شمشیربازی ایران در بخش انفرادی بازی هایالمپیک لندن و ریو هم‌با هدایت او انجام شد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدال طلای آپه مردان

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
مدال طلای سابر مردان در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by

 

از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی
از راست مرحوم عباس شقاقی_رشید خالقی_بهرام امین صدری_کیومرث طلوعی_بیژن سرهنگ پور_مرحوم علی قریشی